سوالات متداول | طراحی سایت | سئو و بهینه سازی | طراحی گرافیک
Banner
This stunning banner is included in Essentials WordPress theme!
0
تهران و مشهد
09109488059

سوالات متداول

سوالات متداول

سوالات متداول کافه دیزاین

سوالات متداول کلی در رابطه با مسائل مربوط به فعالیت کافه دیزاین در این صفحه قرار داده می شود. در صورتی که سوال خود را یافت نکردید می توانید به صفحهات مورد نظر رجوع کرده و سوال خود را بیابید. یا با مراجعه به صفحه تماس با ما سوالات خود را مطرح نموده و در کمترین زمان جواب بگیرید.

برای ثبت سفارش شما میتوانید از طریق قسمت تماس با ما ، با مشاوران ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

شما می‌توانید در صورت از طریق قسمت تماس با ما اطلاعات مورد نیاز را کسب نمایید.

خدمات کافه دیزاین در زمینه طراحی سایت ، تولید محتوا ،  سئو و بهینه سازی سایت ، طراحی گرافیک می باشد.

در حال حاضر تمامی مشاوره های کافه دیزاین به صورت رایگان و بدون هزینه می باشد و شما می توانید با مراجعه به بخش تماس با ما اقدام به ارتباط نمایید.

قراردادهای پونیما برای سئو، طراحی سایت و پشتیبانی جداگانه نوشته شده و طبق قانون کار، کاملا معتبر و زمان تحویل پروژه ها نیز طبق قرارداد خواهد بود. در صورت نیاز به خواندن و یا دانلود به صفحه قراداد همکاری در سایت مراجعه نمایید.

بعد از انجام پروژه های شما توسط تیم کافه دیزاین، در صورت نیاز همکاران ما از طریق شبکه های اجتماعی به صورت آنلاین بخش های مختلف را به شما آموزش میدهند. 

امروزه تقریبا تمام کسب و کارهای موجود، یک وبسایت اختصاصی دارند، که می  تواند هم معرف کسب و کارشان باشد و هم اینکه درآمدزایی از طریق وبسایت را برایشان به ارمغان آورد.

اما بسیاری از کسب  و کارهای کوچک، هنوز اهمیت حضور در این دنیای پربازده و بی نظیر را متوجه  نشده اند. شاید برای بسیاری از صاحبان این کسب و کارها نداشتن مهارت در  زمینه ی مدیریت یک وبسایت یا هزینه بر بودن آن و یا کفایت به حضور در شبکه  های اجتماعی دلیل خوبی برای فرار از این مسئله باشد.

اما ضرورت داشتن یک وبسایت به حدی برای یک کسب و کار کوچک مهم و حیاتی است که می تواند به راحتی شما را برنده ی رقابت در بازار کاریتان بکند.

امروزه با بالا رفتن فروش آنلاین و برند سازی کسب و کار نیاز به سایت بیشتر شده و اگر تا به امروز اقدام به راه اندازی سایت نکرده اید حتما در اولین فرست این کار را انجام دهید. دلیل اصلی علاوه بر فروش و خدمات رسانی، این است که رفته رفته نام دامنه ها رزرو شده و دیگر نام خوبی برای سایت و برند خود را نمی توانید پیدا کنید.

همکاران ما بصورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته آماده ارائه هرگونه خدمات  به شما عزیزاین می‌باشند و انجام امور اداری از ساعت ۹ الی ۲۱ انجام می شود.

می توانید از بخش استخدام اطلاعات خود را وارد نموده و برایمان ارسال نمایید تا بعد از بررسی رزومه با شما تماس بگیریم. زیرا علاقه مند به کار گروهی و داشتن تخصص در هر زمینه ای که مربوط به فعالیت ما می باشد را از صمیم قلب می پذیریم.

از بخش نمونه کارها می توانید نمونه کارهای سئو و طراحی سایت و طراحی گرافیک را مشاهده نمایید.
نمونه کارهای سئو ما شامل نمونه کار سایت کافه دیزاین نیز می باشد و البته برخی نمونه کارها هستند که به دلیل سیاست کاری قابل مشاهده نمی باشند.

پاسخ پرسش خود را دریافت نکردید؟

تیم پشتیبانی کافه دیزاین به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شما می باشد. شما می توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما، سوال خود را مطرح نمایید